UPOZORNĚNÍ

UPOZORNĚNÍ  1

Na vloupání do vozidel a krádeži věcí z nich.

Vážení přátelé, spoluobčané,

v posledních dnech došlo v nočních a brzkých ranních hodinách na území středočeského kraje a 7. 2. 2023  i v naší obci na několika místech ke vloupání do vozidel a krádeži věcí z nich.

Apelujeme proto na vás všechny vlastníky vozidel, abyste si nenechávali cenné věci v autech (auto není trezor) a vozidla si lépe zabezpečili. Policie ČR i Obecní policie Horoměřice již konají a přijímají se adekvátní opatření. Mějte prosím oči otevřené, všímejte si okolí a případné jakékoliv poznatky, i z vašeho hlediska bezvýznamné, nám prosím jakoukoliv formou sdělte. My je předáme Policii ČR okamžitě dál k dalšímu zpracování.

Děkujeme za spolupráci.

Kontakty: