Univerzita třetího věku

Univerzita třetího věku 1

Pro zájemce z řad seniorů je tu opět možnost studia na Univerzitě třetího věku.

Vážené seniorky a senioři,

pokud byste si chtěli rozšířit své obzory, vzdělávat se a zároveň vlastníte počítač či jiné zařízení s připojením k internetu, máte možnost přihlásit se na Univerzitu třetího věku tady v Horoměřicích.

Pro letní semestr 2020/21 je přichystané téma: Mistři evropského barokního malířství 17. století. Během kurzu se postupně seznámíte s šesti nejvýraznějšími osobnostmi evropské malířské scény 17. století, jejich životem a dílem, které se nesmazatelně vrylo do světových dějin umění.

V případě, že to okolnosti umožní, začne semestr 9. 2. 2021 v 10 hod. v Galerii Orchidea. Přednášky se budou konat každé dva týdny, celkem tak půjde o 6 přednášek. Cena za semestr je stanovena na 300 Kč. Pokud by došlo ke stavu, že se nebude možné při přednáškách vídat, budou probíhat on-line.

Datum vložení: 6. 1. 2021 11:53
Autor: Bc. Katrin Čtvrtníková