Společensko-kulturní akce v následujících dnech

Robin Král & Jiří Šlupka Svěrák

Následující dny v Horoměřicích bude na co zajít.

Vážené souedky a vážení sousedé,

chtěli bychom Vám touto cestou připomenout, jaké zajímavé akce se u nás v obci budou před jarními prázdninami konat. Přijede pohádka pro děti, přednáška s besedou na téma Současné rodičovské mýty a hudebně-poetická smršť

SMOLÍČEK SMOLNÝ - Divadýlko pro děti, neděle 11. 2., 10:00, Rytířský sál, Zámeček

Divadelní spolek Pruhované panenky k nám přivezou pohádku Smolíček smolný.

"Dříve než byl Jelen zlatoparožný, dříve než se stal Smolíček smolný a opuštěný milovaným, dříve než zmizely z Podbezí Jezinky a přestaly dovádět, se jednoho dne Smolíček Jelena zeptal: „Kdy mi narostou parůžky?“

Hudební pohádková variace z malého březového domku s velkým Jelenem.

Hrají a zpívají: Mona a Olda Šiška

Vstupné 70 Kč (k zakoupení před představením v předsálí Rytířského sálu)

Smolíček smolný

SOUČASNÉ RODIČOVSKÉ MÝTY - Mgr. Pavla Koucká, pondělí 12. 2., 18:00 hod., Galerie Orchidea (nad poštou)

Zveme Vás na zajímavou přednášku spojenou s besedou s psycholožkou Mgr. Pavlou Kouckous názvem Současné rodičovské mýty:

"Výchovu dětí silně ovlivňuje společnost. Stává se přitom, že celá společnost „ujíždí“ určitým směrem – například zdůrazňuje tresty, aby je po letech zavrhla a nadchla se pro odměny. A pak jsou i odměny špatné… Dnes dobře vnímáme, v čem „ujížděly“ generace předchozí – a přitom už tu máme novodobé rodičovské mýty. Jaké to jsou?"

Mgr. et Mgr. Pavla Koucká je psycholožka a matka tří děti. Jejím profesním zaměřením je zrání osobnosti. Vystudovala psychologii na Filozofické fakultě a biologii na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy. Je autorkou knih Zdravý rozum ve výchově, Uvolněné rodičovství, Výchova láskou a Odolné dítě.

Plno rozhovorů s ní najdete na jejích webových stránkách.

Vstupné 100 Kč (k zakoupení v Galerii Orchidea před samotnou akcí)

Pavla Koucká - Současné rodičovské mýty

ROBIN KRÁL & JIŘÍ ŠLUPKA SVĚRÁK - úterý 13. 2., 19:00 hod., Galerie Orchidea (nad poštou)

Chcete zažít atmosféru legendární Balbínovy poetické hospůdky na Vinohradech? Nemusíte jezdit do Prahy. Stačí zajít do Galerie Orchidea, kde vystoupí držitel ceny Magnesia Litera, textař a spisovatel Robin Král a na klávesy jej doprovodí dlouholetý kolega a skvělý muzikant Jiří Šlupka Svěrák. Hudebně-poetická smršť je tu. Stačí se usadit, uchopit skleničku s vínem nebo pivem a zaposlouchat se do písní L. Cohena, J. Brela a dalších.

Vstupné 150 Kč/100 Kč (k zakoupení v Galerii Orchidea před samotnou akcí nebo v úředních hodinách na OÚ na podatelně.)

Robin Král & Jiří Šlupka SvěrákVěříme, že jsme se Vám trefili do vkusu a že zavítáte na některou z těchto akcí.

Obec Horoměřice

Datum vložení: 9. 2. 2024 8:37
Datum poslední aktualizace: 9. 2. 2024 8:58
Autor: MgA. Václav Liška

CzechPoint

Czechpoint

Logo EU a MMR ČR

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Informace z Horoměřic

Sledujte informace z našeho webu. Využívejte naši mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Informace z Horoměřic

Smart info

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

Více o službě