Obecní úřad Horoměřice je do odvolání uzavřen - v karanténě, jak s poplatky?

Obecní úřad Horoměřice je do odvolání uzavřen - v karanténě, jak s poplatky? 1

Vzhledem k nastalé situaci nelze hradit od 4. 1. 2021 poplatky v budově  úřadu, tak, jak jsme avizovali. Proto se budeme maximálně snažit agendu vyřídit e-mailem. Zájemci...

Vážení občané,

Obecní úřad Horoměřice je do odvolání uzavřen - v karanténě.

Vzhledem k nastalé situaci nelze hradit od 4. 1. 2021 poplatky v budově  úřadu, tak, jak jsme avizovali. Proto se budeme maximálně snažit agendu vyřídit e-mailem.

Paní Kybicová pracuje z domova a k agendě uvádí:

Zájemci, napište mi prosím, koho se poplatky týkají (tzn. jména a příjmení všech členů rodiny, za které budete hradit poplatky), číslo popisné a platba roční nebo pololetní na e-mail: eva.kybicova@horomerice.cz. Já Vám zpět zašlu číslo účtu, VS pro každou uvedenou osobu, SS a částku.

S nálepkami to bude horší. Vzhledem k přechodu na nový systém nálepek s QR kódem a kartičkami na sběrný dvůr s QR kódem, zatím nejsem schopna tyto nálepky a kartičky připravit doma. Proto do konce února platí stávající nálepky a do sběrných dvorů budete chodit i nadále s občanským průkazem. Jak jen to bude možné, nálepky a kartičky připravím a buď Vám je zašleme poštou, doručíme svépomocí nebo se můžeme domluvit e-mailem. Prosíme o trpělivost. Termín pro splnění poplatkové povinnosti posouváme do konce února. Průběžně budeme o situaci informovat. Děkuji za pochopení, Eva Kybicová

Datum vložení: 3. 1. 2021 19:26