Hovory W s Václavem Vydrou & Seminář o kognitivních poruchách a demenci

HOVORY W S VÁCLAVEM VYDROU & SEMINÁŘ O KOGNITIVNÍCH PORUCHÁCH A DEMENCI   1

Tuto středu se v Horoměřicích koná seminář komunitního centra Petrklíč a oblíbená hudebně zábavná talkshow.

Vážené sousedky a vážení sousedé,

chtěli bychom Vás touto cestou pozvat na dvě zajímavé akce, které se v obci konají tuto středu 10. dubna.

KOGNITIVNÍ PORUCHY A DEMENCE ALZHEIMEROVA TYPU - od 16:30 hod., Zasedací místnost obecního úřadu (1. patro)

Seminář pro všechny, kteří se chtějí o kognitivních poruchách dozvědět více, a pro pečující o své blízké, kteří se s projevy demence potýkají.

Jak reagovat na nestandardní chování svého blízkého. Jak komunikovat s člověkem v různých fázích dezorientace. Jak přistupovat k lidem, jejichž svět je často v menší i větší míře vzdálený od světa svých blízkých?

- Jak poznat projevy onemocnění?

- Co dělat při Alzheimerově chorobě v rodině?

- Proč je dobré si včas nechat vyšetřit paměť?

Po přednášce je možnost nechat si otestovat schopnost kognitivních funkcí (paměť). Test trvá 15-20min. a na místě získáte výsledky a praktické informace.

HOVORY W S VÁCLAVEM VYDROU - 18:00 hod., Rytířský sál (Zámeček, Velvarská 1)

Zábavně hudební talkshow horoměřického souseda Jiřího Wericha Petráška a Pavla Mészárose za hudebního doprovodu bývalého dvorního klavíristy Marty Kubišové Karla Štolby, kteří si zvou zajímavé a populární hosty. Tentokrát si popovídají s oblíbeným hercem a milovníkem koní Václavem Vydrou, který je dlouholetým členem Divadla na Vinohradech a znáte jej v mnoha televizních seriálů a filmů.

Lístky můžete zaplatit a vyzvednout v úředních hodinách na obecním úřadu v kanceláři poplatků nebo v místě konání těsně před akcí samotnou.

Vstupné:  100 Kč / 50 Kč*

*Snížené vstupné platí pro registrované čtenáře Obecní knihovny Horoměřice.

Datum vložení: 8. 4. 2024 12:07
Datum poslední aktualizace: 8. 4. 2024 14:51