Letní příměstské tábory (kempy) i v naší obci

Letní příměstské tábory (kempy) i v naší obci 1

Letní příměstské tábory (kempy) i v naší obci ve spolupráci se ZŠ Horoměřice. Kempy jsou díky dotaci MŠMT pro rodiče bezplatné.

V návaznosti na Výzvu MŠMT s názvem „Letní kempy 2021“ jsme ve spolupráci se ZŠ PRO DĚTI, z.s. vytvořili program letních příměstských táborů, které se konají v areálech školských zařízeních a jejich okolí a to převážně v Praze a středních Čechách. Jedná se celkem o 200 pětidenních příměstských kempů v měsících červenec a srpen. Projekt je personálně zajištěn učiteli, lektory a studenty pedagogických oborů, přičemž na jeden tábor čítající 15-20 dětí připadají dva lektoři. Prázdninový projekt je součástí vzdělávací strategie MŠMT ČR a má sloužit jako podpora vzdělávání dětí v souvislosti s uzavřením škol v důsledku pandemie koronaviru.

Přihlášení a více informací: https://zsprodeti.cz/letni-kempy-2021-airforce/#1620392547213-bf7c14fb-2c45

Představení kempů

Představení Letních táborů Airforce pro rodiče.pdf