Hasiči - nábor nových členů do výjezdové jednotky

Hasiči - nábor nových členů do výjezdové jednotky 1

Jednotka Sboru dobrovolných hasičů obce Horoměřice vyhlašuje nábor nových členů do výjezdové jednotky.

JEDNOTKA SBORU DOBROVOLNÝCH HASIČŮ OBCE HOROMĚŘICE

vyhlašuje NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ DO VÝJEZDOVÉ JEDNOTKY

Být dobrovolným hasičem je jedinečná zkušenost pro celý Váš život. Systémem vzdělávání a odborným výcvikem dosáhnete profesionálních znalostí, které budete využívat i ve svém osobním životě. Pokud splníte podmínky pro přijetí, budete zařazeni do výcviku, kde Vás seznámíme se základy hasičské abecedy, zdravovědy i základů specifické sebeobrany pro případ nouze při zásahu, k ochraně života, zdraví a majetku, včetně psychologické přípravy vedené k optimalizaci zvládání zátěž. situací. Další odborný růst záleží jen na Vašem individuálním přístupu a chuti. Pro přijetí do výjezdové jednotky SDH nepotřebujete žádné specifické hasičské znalosti a dovednosti, jen chuť a čas se je naučit. Do výjezdové jednotky SDH se může přihlásit každý, který již dovršil 18 ti let, bez rozdílu pohlaví.

Postupně budete vycvičeni pro tyto činnosti: - hašení požárů, (dle rozsahu možností - zásahy při dopravních nehodách) včetně první pomoci, technické zásahy (řezání stromů, likvidace nebezpečného hmyzu, odstraňování nebezpečných látek atd.), záchrana a evakuace osob, zvířat a majetku, obsluha speciálních záchranných prostředků (motorové pily, čerpadla, případně hydraulické vyprošťování, atd.), řízení, obsluha a údržba zásahových vozidel, školící a vzdělávací činnost a mnoho dalších.

Co získáte: - moderní výstroj pro zásahovou činnost - vyšší společenský kredit - odborné vzdělání v netradičním oboru, možnost neustálého vzdělávání a osobního rozvoje, fajn kolektiv lidí, kteří Vás nezklamou, vždy podpoří, když bude třeba.

Požadujeme:

- min. věk 18 let

-trestní bezúhonnost

-zdravotní způsobilost (kontrola u praktického lékaře)

-dobrou fyzickou zdatnost

-zodpovědnost a ochotu pomáhat druhým - chuť pracovat, jezdit na školení, výcviky

-bydliště v Horoměřicích a v blízkém okolí

-výhodou je platné řidičské oprávnění B+C+(E)

Pokud Vás tato výzva oslovila, neváhejte a kontaktujte nás!

Telefon: 603 475 375 nebo mail: jsdh.horomerice@centrum.cz

Rádi uvítáme každého zájemce o toto náročné poslání

,,neboť, hasič jde tam, odkud ostatní utíkají“.

Jan Plass – velitel výjezdové jednotky SDH

Datum vložení: 18. 2. 2020 15:37