Mimořádná zpráva - vyjádření starosty k epidemiologické situaci

Mimořádná zpráva 1

Dovoluji si Vás oslovit ve středu 18. 11. 2020, v den kdy se začínají rozvolňovat a upravovat  protiepidemiologická opatření...

Vážení spoluobčané,

dovoluji si Vás oslovit ve středu 18. 11. 2020, v den kdy se začínají rozvolňovat a upravovat  protiepidemiologická opatření.

Každý sám za sebe by měl zvážit jestli bude opatření dodržovat či ne, ale věřím ve zdravý rozum a v to, že zdraví máme jenom jedno a musíme si ho vážit.

Dnešní číslo nakažených v Horoměřicích je 112 ! Celostátně  toto  číslo  klesá,  ale ne v naší obci. Zde máme již druhý týden opačný průběh křivky, aproto Vás  prosím  dávejte si pozor a chraňte si zdraví své, své rodiny a svých spoluobčanů.

Jan Herčík

Datum vložení: 18. 11. 2020 12:15