Zpráva pro pořadatele akcí

Zpráva pro pořadatele akcí 1

Vážení přátelé, pořadatelé akcí, i tentokrát bychom Vás rádi pozvali na společnou, tentokrát online schůzku věnovanou pořádání akcí v roce 2021 pro veřejnost v naší obci.

Vážení přátelé, pořadatelé akcí, i tentokrát bychom Vás rádi pozvali na společnou, tentokrát online schůzku věnovanou pořádání akcí v roce 2021 pro veřejnost v naší obci.

Bohužel situace je stále nejistá. Nemůžeme Vám ani zaručit, že se právě Vaše akce bude moci konat.

Zkusme se však na věc dívat optimisticky. Pravděpodobně bude v současnosti přínosné připravit si více scénářů. Stejně tak jako může být „suchá a mokrá“ varianta akce, můžeme se společně přichystat na variantu „s a bez opatření“. Zkušenosti s akcí s opatřeními již máme za sebou. Jednalo se o Sousedský festival, kam přes naše očekávání přišlo téměř 600 návštěvníků. Pokud tedy máte odvahu a chuť příští rok připravit pro naše spoluobčany veřejnou akci, sledujte prosím webové a Facebookové stránky obce a vyplňte krátký webový formulář s termíny setkání , jaké preferujete. Schůzku uděláme pro jistotu on-line. Pro jakékoli dotazy se můžete obrátit na mě buď přes e-mail knihovna@horomerice.cz, příp. telefon 220 971 929.

Katrin Čtvrtníková, knihovnice a pracovnice pro kulturu

Datum vložení: 6. 1. 2021 12:55
Autor: Bc. Katrin Čtvrtníková