VÝSLEDKY ANKETY

VÝSLEDKY ANKETY 1

Ke svozu komunálního odpadu.

Dámy a pánové,

druhého kola prezidentských voleb jsme využili pro anketu ke svozu komunálního odpadu.

K prezidenské volbě přišlo 78,68 % oprávněných voličů to je 2442 občanů.

Naší ankety se zúčastnilo 1 258 občanů, to je zhruba polovina z těch co šli k volbám.

Výsledek :

Rodinné domy preferují svoz komunálního odpadu 1x za týden v počtu 350 odevzdaných anketních lístků, 1x za 14 dní v počtu 426 odevzdaných anketních lístků.

U bytových domů četnost svozu 1x za týden volilo 395 občanů a pouze 87 volilo četnost svozu 1x za 14 dní.

Jsem rád, že většině spoluobčanů není tato problematika lhostejná a chápou, že se musíme  jako obec s tímto problémem vypořádat. Jde o tento rok, tedy 2023, neboť od roku 2024 bude zaveden systém nový, tak jak jsme ho již mnohokráte vysvětlovali a uveřejňovali na stránkách obce, kde si prosím můžete dohledat všechny potřebné informace.

starosta Jan Herčík

Obraz 1