Univerzita 3. věku

.

Pro zájemce z řad seniorů jsou pro ZS 2021/22 přichystány přednášky zaměřené na umění rané renesance v Itálii.

VU3 KS Horoměřice bude pokračovat cyklem přednášek z dějin umění, který je věnován raně renesančnímu umění v Itálii, tedy umění spjatému s obdobím 15. století a především s městem Florencie.

Informační schůzka pro zájemce proběhne 14. 9. 2021 ve 14 hodin v Galerii Orchidea.

Kurz začne v úterý 5. 10. 2021 v 10 hod. Přednášky se budou konat každé dva týdny, celkem tak půjde o 6 přednášek. Cena za semestr je stanovena na 300 Kč, platba při první přednášce hotově na místě.

Pokud by došlo ke stavu, že se nebudeme moci při přednáškách vídat, budou probíhat on-line. Nutný je proto přístup k internetu.

Datum vložení: 6. 9. 2021 13:55
Datum poslední aktualizace: 6. 9. 2021 14:41
Autor: Bc. Katrin Čtvrtníková

Informace z Horoměřic