ULICE REVOLUČNÍ KOMPLETNĚ UZAVŘENA

ULICE REVOLUČNÍ KOMPLETNĚ UZAVŘENA 1

Vedení obce se podařilo vyjednat opravu ulice Revoluční v celé její délce. To znamená, že oprava bude doplněna o úsek mezi křižovatkami s ulicemi Velvarská a K Menhiru.

Vážené sousedky a vážení sousedé,

vedení obce se podařilo vyjednat opravu ulice Revoluční v celé její délce. To znamená, že oprava bude doplněna o úsek mezi křižovatkami s ulicemi Velvarská a K Menhiru.

Je nám jasné, že dojde ke komplikacím a vážíme si Vaší trpělivosti a vstřícnosti, když se vše dojednalo narychlo.

Tento poslední úsek (K Menhiru - Velvarská) by měl být hotov do 13. 12. 2022. Ulice Ke Skále bude vedena obousměrně, aby byla zajištěna obslužnost lokalit “Šmoulova”, Nad Prahou, Komenského, včetně obecní MŠ a rodinných klubů Happy Faces (Lysolajská) a Little Stars (Revoluční).

Prosím, sledujte stránky obce www.horomerice.cz, případně facebookový profil Obec Horoměřice, kde budeme informovat.

Těší nás, že se podařilo opravu Revoluční sjednotit v jednu uzávěru, aby se tato ulice neuzavírala na několikrát.

Datum vložení: 30. 11. 2022 10:51
Datum poslední aktualizace: 30. 11. 2022 11:02