První Workoutové hřiště se již rodí - zatím nevstupujte!

První Workoutové hřiště se již rodí - zatím nevstupujte! 4

Při cestě z obce do lesa na Julianu si můžete všimnout po pravé ruce nového hřiště.

Při cestě do lesa na Julianu si můžete všimnout po pravé ruce na konci obce nového hřiště. Vzniklo na základě četných podnětů občanů, kteří upozorňovali, že pokud si chtějí zacvičit na hrazdách, musí do Lysolají nebo Nebušic. Dále na to, že hřiště a sportoviště v obci jsou spíše pro malé děti a mládež zde nemá moc příležitostí sportovat. Sestava, kterou jsme soutěžili vychází z dobré praxe na Praze 6, kde je podobné hřiště v Papírenské ulici. Hřiště bude dokončeno začátkem příštího týdne. Zatím, prosím NEVSTUPUJTE. Prvky nejsou ještě finálně ukotveny a propojeny. Hřiště uvedeme do provozu jak obdržíme dokumentaci a převezmeme ho do majetku obce.

Datum vložení: 11. 6. 2021 10:12