Program Ventilace

Program Ventilace 1

Letiště Praha opět vyhlašuje program Ventilace a významně rozšířilo podporované lokality.

Vážené sousedky a vážení sousedé,

chtěli bychom Vás touto cestou informovat, že Letiště Praha opět vyhlašuje program Ventilace, v rámci kterého mohou občané získat až 100 % částky na pořízení ventilačních zařízení pro domy a byty. Letošní ročník byl rozšířen i na další nové lokality a obec Horoměřice do nich samozřejmě spadá.

V roce 2024 rozdělí Letiště Praha žadatelům až 20 milionů korun.

V rámci programu je podporována instalace systémů nuceného větrání se zpětným získáváním tepla (rekuperací), které zajišťují kontinuální výměnu a ohřev/ochlazení vzduchu bez nutnosti přímého větrání.

O finanční podporu programu mohou žádat majitelé nemovitostí uvnitř území vymezeného podmínkami programu. Veškeré podmínky k registraci do programu pro žadatele i pro ty, kteří by jako dodavatelé chtěli spolupracovat, najdete na webových stránkách Letiště Praha.

Termín spuštění příjmu žádostí je pondělí 19. 2. 2024.

K programu organizuje Letiště Praha dne 8. 2. 2024 online setkání, kde jeho zástupci vysvětlí podmínky programu a zodpoví případné dotazy.

S přispěním vedoucí týmu CSR Letiště Praha, a.s. Hana van der Hoeven, Obec Horoměřice

Datum vložení: 5. 2. 2024 10:46
Datum poslední aktualizace: 14. 2. 2024 8:52