Přeregistrace pro zasílání sms a e-mailů z radnice

Přeregistrace pro zasílání sms a e-mailů z radnice 1

Abychom dodrželi zákon, musíme, při rozesíláni informací mít souhlas všech, kterým chodí. Jelikož už nepoužíváme službu Mobilní rozhlas...

Abychom dodrželi zákon, musíme, při rozesíláni informací mít souhlas všech, kterým chodí. Vzhledem k tomu, že jsme před rokem postavili nové internetové stránky obce, které už mají rozesílku v sobě, nepotřebujeme již službu Mobilní rozhlas. Potřebujeme však aktualizovat Vaše souhlasy. Ve zpravodaji, který vám přišel do schránek popisujeme naše komunikační kanály detailně. Ty, co mají přístup k internetu, žádáme o přeregistraci a udělení souhlasu.

Ty, kdo mají jen mobilní telefon a své číslo radnici poskytli, prosíme, aby zareagovali na sms, která v těchto dnech přichází ve tvaru: Obec Horomerice: Pro dokonceni registrace k zasilani zprav a udeleni souhlasu se zpracovanim osobnich udaju odpovezte do 24h na tuto SMS: ANO Odpovědi zpracovává automat. Pokud máte zájem, odpovězte ANO, pokud ne, neodpovídejte vůbec. Je nám jasné, že je to pro soustu z vás nepochopitelné, ale zákon chrání občany před nevyžádaným zasíláním zpráv, což je jistě správný záměr a my se ho snažíme respektovat.

Datum vložení: 29. 3. 2021 11:14