PODPORA RODINÁM S DĚTMI A SENIORŮM

PODPORA RODINÁM S DĚTMI A SENIORŮM 1

Podpora rodinám s dětmi a seniorům, kterou jednomyslně schválilo zastupitelstvo Horoměřic, je tu.

Jedná se o pomoc, se kterou obec přichází v souvislosti s tíživou ekonomickou situací v důsledku vysoké inflace a nárůstu cen energií.

Žádat o ni mohou:

-  senioři starší 70 let ke dni 1. 10. 2022 (jednorázový příspěvek 5000,-, jedná-li se o jednotlivce, 3000,- na každého člena, žijí-li senioři ve společné domácnosti).

-  samoživitelky/samoživitelé (jednorázový příspěvek 5000,- pro děti mladších 2 let ke dni 1.10.2022).

-  nízkopříjmové rodiny s dětmi (finanční příspěvek ve výši 50% poplatku za školkovné, stravné a pro ty, co navštěvují školní družinu ve školním roce 2022/2023).

Veškeré informace a podmínky dosažení na tuto pomoc najdete na webových stránkách obce www.horomerice.cz nebo na nástěnce před obecním úřadem.

Návod, jak zažádat o podporu:

-  Otevřete webové stránky obce www.horomerice.cz.

-  Na horní (modré) liště najedete na OBECNÍ ÚŘAD.

-  Rozkliknete sekci PODPORA RODINÁM S DĚTMI A SENIORŮM.

-  Vyplňte příslušný formulář podpory, o kterou budete žádat / Případně jej vyplníte na podatelně obce s naší pomocí.

-  Formulář vytisknete a donesete na podatelnu obce.

Při odevzdávání formuláře je třeba se prokázat platným občanským průkazem.

Datum vložení: 28. 11. 2022 8:00
Datum poslední aktualizace: 28. 11. 2022 8:15