Omezení v souvislosti se svozem řepy lokalita Do Oříšků

Omezení v souvislosti se svozem řepy lokalita Do Oříšků 2

V rámci svozu řepy souhlasila obec s dočasným využitím polní cesty, spojující ulici Do Oříšků a silnici k sanatoriu.

Omezení v souvislosti se svozem řepy lokalita Do Oříšků

V rámci svozu řepy souhlasila obec s dočasným využitím polní cesty, spojující ulici Do Oříšků a silnici k sanatoriu. Učinili jsme tak z důvodu dopravního kolapsu, který vznikl tím, že kamiony najížděly a zároveň vyjížděly po úzké asfaltové silničce k sanatoriu.

Do pondělka budou tedy prázdné kamiony najíždět ulicí Kolmou, kde bude instalovaný zákaz parkování na straně rodinných domů. Pak najedou na polní cestu, kde budou čekat v koloně a popojíždět na nakládací místo.

Děkujeme za trpělivost. Společnost Agrivep hospodaří na cca ½ pozemků v okolí Horoměřic. Snaží se komunikovat a být dobrým sousedem. Obec má stejný zájem a proto jsme vyšli vstříc.

Datum vložení: 13. 11. 2020 15:18