Kompostéry pro občany Horoměřic

Kompostéry pro občany Horoměřic 1

Nezávazná nabídka kompostérů zdarma pro občany Horoměřic.

Vážené sousedky a vážení sousedé,

Obec Horoměřice připravuje již 3. etapu pořízení kompostérů, které pak nabídne svým občanům formou bezplatného zapůjčení. Tím se obec snaží vyjít vstříc občanům, kteří chtějí více třídit, a snižovat tak množství svého směsného odpadu. Do kompostérů lze ukládat trávu, větve, zbytky rostlinného charakteru, prostě bioopad. Usnadnit občanům třídění bioodpadu je jedním z prvků nové koncepce odpadového hospodářství obce.

Jedná se o zcela nezávaznou objednávku! Zatím není známá ani velikost, tvar, barva a ani termín dodání kompostérů. Obec chce touto akcí zjistit zájem Vás, sousedů, o tyto kompostéry a jakmile budou známy konkrétnější parametry, budeme Vás samozřejmě informovat. Žádosti poté budou uspokojovány v pořadí podání žádostí.

Zájemci o kompostér se mohou hlásit prostřednictvím  formuláře.

Objednávky prosím doručte nejpozději do 30. 11. 2023. Podle vašich požadavků obec kompostéry objedná a po jejich dodání budete kontaktování prostřednictvím e-mailu nebo sms.

O nový kompostér mohou požádat i ti občané, kteří již v minulosti kompostér od obce obdrželi a jeho kapacita jim nestačí.

Obec Horoměřice

Datum vložení: 15. 11. 2023 14:42