Jak to bude se stavební uzávěrou?

Jak to bude se stavební uzávěrou? 1

Jak to bude se stavební uzávěrou?

Rada obce na svém jednání dne 5. 3. 2019 rozhodla o vyhlášení návrhu na vydání Opatření obecní povahy - stavební uzávěry. Na přiložených odkazech zveřejňujeme dva dokumenty. První je vlastní návrh, druhý je pak popis celého procesu, zpracovaný advokátní kanceláří. Rada obce je přesvědčená, že zbrzdění růstu výstavby v obci je nyní nutné. Začali jsme pracovat na strategickém plánu, kde chceme, na základě společné diskuse, hledat vizi jak by měla obec v budoucnu vypadat. V souladu s touto vizí upravíme, předložíme a projednáme nový územní plán. Tyto kroky činíme proto, abychom dokázali lépe než doposud čelit nepromyšlenému zastavování obce, úbytku zelených ploch i všem dalším následkům. Zájemce o problematiku, prosíme o prostudování přiložených materiálů a případné zapojení do procesu připomínek.

Návrh OOP Stavební uzávěra

Proces přijímání stavební uzávěry