INFORMACE O TŘÍDĚNÉM SBĚRU NÁPOJOVÉHO KARTÓNU

INFORMACE O TŘÍDĚDÉM SBĚRU NÁPOJOVÉHO KARTÓNU 1

Obaly TETRAPAK se mohou dávat v rámci tříděného odpadu do žlutých nádob na plast.

Vážené sousedky a vážení sousedé,

od příštího svozu plastového odpadu lze, v rámci úspor nákladů na odpadové hospodářství obce Horoměřice, obaly od mléka, džusů a podobných výrobků (tzv. TETRAPAKY), odkládat v rámci tříděného svozu odpadu do žlutých nádob na plast.

Platí to jak pro velké kontejnery na veřejných stanovištích, tak pro kontejnery u bytových domů a rovněž i pro odvoz plastu ze žlutých nádob v rámci svozu od rodinných domů.

Tyto obaly lze tedy, od dnešního dne (27. 2. 2023), do těchto nádob ukládat. Do doby, než budou oranžové nádoby na stanovištích vyměněny, lze používat i je.

Obec Horoměřice

Datum vložení: 27. 2. 2023 14:27