HOROMĚŘICKÉ VOLNOČASOVÉ SPOLKY & KLUBY

HOROMĚŘICKÉ VOLNOČASOVÉ SPOLKY & KLUBY 1

Obec Horoměřice připravila novou sekci na svých webových stránkách.

Vážené sousedky a vážení sousedé,

podařilo se nám sestavit seznam volnočasových spolků, klubů a mateřských školek, které jsou v Horoměřicích činné. Tento seznam budeme doplňovat a aktualizovat i dle požadavků těchto a nových organizací.

Tato služba slouží nejen novo-ale i starousedlíkům. Plno z nás žije v určité “bublině” a neví, co vše se v naší obci děje.

Na webových stránkách www.horomerice.cz najdete na liště “Život v obci” a tam novou sekci “Organizace, spolky a kluby”.

Tato sekce je rozdělena do dvou částí. Jedna se věnuje mateřským školkách, základní a základní umělecké škole. Druhá část je určena pro spolky, kluby a organizace, které se zaměřují na volnočasové aktivity našich občanů všech věkových kategorií.

Každý subjekt je zde krátce představen a po rozkliknutí se dostanete k více informacím o něm.

Bude-li Vás daný subjekt a jeho činnost zajímat ještě více, máte možnost dostat se na jeho webové stránky nebo facebookový profil.

Věříme, že tato služba zvýší zájem o činnost spolků a klubů v Horoměřicích a větší zapojení našich občanů.

Obec Horoměřice

Obraz 1