Dopravní omezení v Lysolajském údolí od 5. října

Dopravní omezení v Lysolajském údolí od 5. října 1

Z důvodu opravy komunikace dochází od pondělí 5. října 2020 (přibližně od 4.30 hodin) do čtvrtka 15. října 2020 (přibližně do 4.30) k omezení provozu na komunikaci Lysolajské údolí

DOPRAVNÍ OMEZENÍ V LYSOLAJSKÉM ÚDOLÍ

Z důvodu opravy komunikace dochází od pondělí 5. října 2020 (přibližně od 4.30 hodin) do čtvrtka 15. října 2020 (přibližně do 4.30) k omezení provozu na komunikaci Lysolajské údolí, která bude průjezdná pouze ve směru do Dejvic. V opačném směru povede objízdná trasa přes komunikace Kamýcká a Sídlištní a dále kolem zahrádek Zavážka.

Omezení se dotknou také MHD a to následovně:

Opatření pro linku číslo 160

Linka je ze zastávky V Podbabě vedena jednosměrným objezdem přes zastávky Kamýcká, Sídlištní, Štěpnice, Lysolaje, Žákovská a Pod Hájem. V oblastech zastávek K Drsnici a K Horoměřicům je nahrazena linkou číslo 359. Ve směru Výhledy se ruší zastávky: Břetislavka, Pod Hájem, Žákovská, Lysolaje, Sídlištní, Kamýcká, Budovec, K Drsnici, Suchdol, Suchdolské náměstí, Zemědělská univerzita, Výhledské náměstí, K Horoměřicům, Výhledy Ve směru Dejvická se ruší zastávky: Výhledy, K Horoměřicům, Výhledské náměstí, Zemědělská univerzita, Suchdolské náměstí, Suchdol, K Drsnici, Budovec Ve směru Dejvická se přemísťuje zastávka Kamýcká do ulice Sídlištní, za křižovatku s ulicí Kamýcká. Ve směru Nádraží Podbaba se přemísťuje zastávka V Podbabě v ulici Podbabské přibližně o 90 metrů po směru jízdy.

Opatření pro linku číslo 355

Pouze ve směru Únětice je mezi zastávkami V Podbabě a Horoměřice, Švejkova linka odkloněna přes zastávky Kamýcká, Sídlištní a Štěpnice (v zastávkách linky číslo 160). Ve směru Únětice se ruší zastávky Břetislavka, Pod Hájem, Žákovská a Lysolaje. Ve směru Nádraží Podbaba se přemísťuje zastávka V Podbabě v ulici Podbabské přibližně o 90 metrů po směru jízdy.

Datum vložení: 5. 10. 2020 0:22