AKTUÁLNÍ INFORMACE O DĚNÍ V OBCI

Chcete být informováni o aktualitách? Chcete mít k dispozici důležité informace z obce?

Vážené sousedky a vážení sousedé,

snažíme se vás co nejlépe informovat o dění v obci, aktuální zprávy a informovanost si dnešní doba bezesporu vyžaduje. Věřte, že se stále snažíme hledat komunikační cesty, které zasáhnou co největší počet z vás. Tímto příspěvkem bychom vás rádi seznámili s některými z nich.

Obec Horoměřice má své webové stránky www.horomerice.cz. Zde naleznete vše podstatné. Na webových stránkách se můžete také zaregistrovat k odběru novinek, které vám budou chodit na email. Určitě to udělejte, je to nejjednodušší a nejrychlejší cesta, jak být v obraze, co se v obci děje. Více na informace-z-horomeric/.

Další možností, jak „být v obraze“ je mobilní aplikace V obraze. Návod ke stažení najdete na mobilni-aplikace/.  Dále můžete využít SMART INFO Jedná se o bezplatnou službu obce občanům, kdy Vám po registraci na webových stránkách SMART INFO chodí upozornění emailem nebo krátká sms na mobilní telefon.

Obec má také svůj profil na Facebooku. I tady najdete důležité informace a aktuality. Prostřednictvím tohoto profilu jsme schopni rychle reagovat na vaše dotazy a podněty. Na druhou stranu, není v našich silách reagovat na naše přesdílené články na ostatních, např. komunitních profilech. Proto bychom vás rádi požádali, abyste svoje připomínky psali jen pod námi zveřejněné informace. Vítáme všechny podněty, připomínky i kritické komentáře, pokud nebudou vulgární, osobní nebo vedené z anonymních účtů.

Další možností komunikace je zasílání dotazů, podnětů, připomínek na podatelna@horomerice.cz. Odtud se váš dotaz dostane k rukám zodpověděné osobě, která vás bude kontaktovat.

Všemi těmito cestami se snažíme být blíže vám, našim spoluobčanům. Budeme rádi, když si jednu z nich zvolíte a tím se budete podílet na šíření aktuálních novinek z naší vaší obce.

Obec Horoměřice

Obraz 1